TR EN
X
Firmamız Hakkında
 

1991 yılında kurulan METAL PLASTİK SAMSUN, kalite ve müşteri memnuniyeti düşüncesini temel alıp profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ekibi, en son teknolojiye sahip makine ve ekipmanlarıyla plastik enjeksiyon tekniği ile plastik ürün üretimi gerçekleştirmektedir.

Ürün geliştiren, ürününe yenilikçi katkı sağlayan ve ürününü seri imalata hatasız olarak taşıyan ve bu sayede sektöründe farklılık yaratan firmalara, yüksek teknolojinin imkanlarıyla ürün mükemmelliğini sağlayacak mühendislik servisi vermektir.

 

 

 

Ürün geliştiren ve /veya ürününe yenilik katmak isteyen tüm sektörlere hizmet veren METAL PLASTİK SAMSUN; pazarda üretim yapan firmaların ihtiyacı olan plastik hammadde çözümlerine proje bazlı çalışmaları ile çözümler sunmaktadır. Firmalar her ne kadar kendi tasarım – prototip veya geriye dönük mühendislik çalışmalarını kendi bünyelerinde yapmakta olsalar bile gerek iş yoğunluğundan gerekse uzmanlık gereksiniminden bu tip desteklere ihtiyaç duymaktadırlar. 

 

 

Tasarımlarımızda ürün tasarım sürecini, üretilebilirlik, monte edilebilirlik, kullanılabilirlik, ergonomiklik gibi birçok kriteri dikkate alıp değerlendirerek gerçekleştirmekteyiz.